Guards of Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forlis - BM Hunter

Go down

Forlis - BM Hunter  Empty Forlis - BM Hunter

Post  Anonymní Sun Jan 01, 2012 1:01 pm

Topic pojmenujte prosím nickem postavy a spec se kterou se hlásíte k nám.

Ingame nick: Forlis
Class: Hunter
Talenty: BM
Equip (kolik a jakych T-cek, pomer zelenek, rare a epix veci): 2x T4, full epic z KZ, Gruul, Mag. Rare legy.
Staty (HP,def, sd, bh, atd podle specky): Hit cap mam, 500 Agil, 9k hp 7k many
Pre-questy (KZ, SSC, TK, Hyjal, BT): KZ, SSC, na TK potrebujem arca HC a pak maga.
Profese: JWC a Min 375
Zkušenost s WoW (konkretne): 2 mesíce na Cata offi (ted), od zaciatku Twinstar TBC serveru sem hral na nem, 5 mesiacov Wotlk (twinstar). Vsetko za Huntu BM/MM a na wotlku Survi
Věk: 15
Doba Online (kdy a dokdy): Stále som k dispozícií muzu raidovat cez noc v pohode.
Předchozí G a důvod odchodu: League of Legends rozpad, nebo prechod do Guard of Dark (byl sem tam officer)
Proč právě GoD: Celá elitná parta z LoL šla do GoD, skvelý ludia, znalost taktík.
Čím můžeš přispět G: Socketami vsetkých druhov
Libovolný dodatek: Znám vše taktiky. Odprogressovane mam vśetko okrem sunwelu, flasky, potiony, food buffy. Macra mám, bindy mám jen 1,2,3,4,5 ostatné klikám, nejak som sa bindom vyhíbal tak som sa to naucil hrat a je to nezvyk teraz, ale trinkety + pet dmg atd si nabindujem at mi to neubere moc casu kým to naklikám Smile

V Guard of Dark som bol, kick osm dostla koli neaktivite ale teraz sa vraciam späť s aktivitou. Chodit zrejme budem iba na raidy, semtam zajdem daily az dorobím PreQ inak budu na svojom servery nebo na offi.

S pozdravom
Forlis
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Forlis - BM Hunter  Empty Re: Forlis - BM Hunter

Post  Anonymní Sun Jan 01, 2012 2:40 pm

Takze Forlis,
co si ja pamatuji z LoL tak stebou nebyl problem, dokonce si myslim mel tu schopnost prekecat spustu jinych hracu, aby sli do LoLka, kdyz jsme meli tu 1. krizi. Takze prvni bod pro tebe, ale nejak jsem nepochopil, ze rikas "prichazim z5 s aktivitou" a v dalsi casti vety pises "chodit budu jen na raidy" to mi nepripada jako dostatecna mira aktivity, proste nejak si v te prihlasce, ktera je jinak moc pekne napsana protirecis. Absence TK preq je u tebe skoda. Pomerne nizky vek bych neresil, nebyl problem v LoLku. No a nevim jak se to resi s lidma v GoDu, kteri byli kicknuti za neaktivitu a zadaji opetovne prijeti, to jedine mne zatim nuti rict " zatim OTEVRENE ", jinak bez toho bych byl pro.
Uvidime jak se to vyvrbi a, co na to ostatni.

Gani
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Forlis - BM Hunter  Empty Aktivita

Post  Anonymní Sun Jan 01, 2012 4:41 pm

Tak k tej aktivite, aktívny budem stále. Vlastne potrebujem prejst Arca a Mag a mám preq na TK pak budu jen na riady chodit. Nevím co bych delal v hre, EQ mám potreubju jen z raidy, goldy mám, mounty mám, repky mám, ja bych se tam jen nudil Smile Vše mám co potrebuju na raidy, kdyz neco bude chybet nafarmím znovu, ale na raidy budu chodit aktivne no.
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Forlis - BM Hunter  Empty Re: Forlis - BM Hunter

Post  Malikus Sun Jan 01, 2012 5:46 pm

no ja taky nejsme proti.

td jak jsi tu prihlasku napsal tak jsem si na tebe vic vspomel... prihlas se ingame o inv... ale nepocitej s zadnymi vyhodami vyplyvajicimi z tveho predesleho postaveni... dostanes rank fighter a zacinas s 0DKP... to je bezny postup pro lidi co se znovu prihlasi po tom co byli neaktivni... taky pocitej s tim ze ten preQ a TK si musis udleat opravu rychle... jini lidi uz dostali -DKP nebo dokonce kick za to ze ho nemaji...

Malikus
Malikus

Poèet pøíspìvkù : 118
Points : 129
Reputation : 0
Join date : 2011-09-22
Location : Praha

Back to top Go down

Forlis - BM Hunter  Empty RE

Post  Anonymní Sun Jan 01, 2012 6:01 pm

Ja nechci ani rank, diki za inv Wink
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Forlis - BM Hunter  Empty Re: Forlis - BM Hunter

Post  Anonymní Mon Jan 02, 2012 12:20 am

PŘIJAT. LOCK
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Forlis - BM Hunter  Empty Re: Forlis - BM Hunter

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum