Guards of Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cincilla marsk Hunter

Go down

Cincilla marsk Hunter Empty Cincilla marsk Hunter

Post  Cincilla Mon Dec 05, 2011 7:05 pm

Ingame nick: Cincilla
Class: Hunter
Talenty: Marsk 5/50/6
Equip (kolik a jakych T-cek, pomer zelenek, rare a epix veci): 1xT4 7xepic zbytek rare
Staty: HP: 7188, Mana: 5458, Hit: 114, Crit: 17,37, Dmg:696-894, AP: 1748, Speed:2.52
Pre-questy (KZ, SSC, TK, Hyjal, BT): KZ: hotovo, SSC: zbyva GL, TK: zbyva ML
Profese: LW/skin 373/375
Zkušenost s WoW (konkretne): TBC znám už od jeho vydání, ze začátku mě ale moc nezaujal a tak jsem sledoval taktiky a hru od
kamarádů a čas od času za ně zašel dung, (T5/T6) na bývalém IceMangos, když neměli čas.
S taktikama jsem nemíval žádné problémy, jsou jednodušší než na wotlk. TBC jsem začal hrát
pravidelně až od vzniku Ares.
Věk:22
Doba Online (kdy a dokdy):Všední dny: od 16:30 do rána, víkendy: kdykoli. Pokud nejsem na služební cestě,
nepřítomnost a její trvání nahlásím předem.
Předchozí G a důvod odchodu: žádná
Proč právě GoD: Snad jako jediná mi GoD přijde jako solidní a seriózní guilda. Ostatní guildy berou wow až příliš vážně.
Čím můžeš přispět G: Být dobrý dmg, pro členy guildy LW craft za vaše surky zadarmo, hrát fair play.
Libovolný dodatek: Jsem pohodový a klidný člověk, nerozčiluju se, wow beru jako druh zábavy, učím se celkem rychle, rád se
nechám poučit. Chtěl jsem si nejdřív nabrat epiq věci než si najdu guildu ale na worldu se toho moc nechodí.
Pokud máte nějaké otázky ptejte se rád na vše odpovím
avatar
Cincilla
Guest


Back to top Go down

Cincilla marsk Hunter Empty Re: Cincilla marsk Hunter

Post  Anonymní Mon Dec 05, 2011 10:37 pm

My ale WoW bereme tiež strašne vážne lol!
Prihláška je pekná, len sa bojím, že je momentálne preplnená guilda, takže jedine oko za oko, musia sa k tomu vyjadriť CL.
Ja som čo sa týka Prihlášky a tak Za, len Equipovo je to nedostačujúce....

S pozdravom Strýček dapp Smile
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Cincilla marsk Hunter Empty Re: Cincilla marsk Hunter

Post  Malikus Mon Dec 05, 2011 10:56 pm

hele.. narovinu... slaby EQ... jako vypadas jako dobry clovek zapaleny pro hru... ale i my se snazime hrat tak aby to melo urovne takze urcita vaznost je namiste...

kdybys mel SSC a TK preQ tak budu jeste zvazovat, ale ani preQ, ani EQ... ja jsem proti... neni nas malo na to abychom brali kazdeho. jeste CL si rekne asi svoje
Malikus
Malikus

Poèet pøíspìvkù : 118
Points : 129
Reputation : 0
Join date : 2011-09-22
Location : Praha

Back to top Go down

Cincilla marsk Hunter Empty Re: Cincilla marsk Hunter

Post  Anonymní Tue Dec 06, 2011 12:38 am

Ahoj Cincilla.

Dekujem ti ze jsi o nasi guildu projevil zájem. Koukám, že nato, že nejsi v naší guildě. Toho o ní víš celkem dost. Kde jsi se informoval? Musím uznat, že přihláška je velmi pěkně napsaná. Takhle opravdu vypadá přihláška, když má někdo vážný zájem o guildu. Ostatní se koukám chytli slov vážnost hry. Já to pochopil jinak než Malík. Tu vážnost chápu jako, že nebudeš brečet když nedostaneš item, nebo řvát že nejdeš na rejd. COž se mi líbí.

Mnohé asi překvapím, protože já jsem ten co na nadměrnou většinu přihlášek píše proti. Nicméně v tvém případě i když je přeplněná guilda jsem PRO. Je mi fuk, že nemáš eqip, ani pre Q. Protože vidím že jsi samostatný člověk a chtěl jsis udělat vše co s worldem jde. Hraješ v dobu kterou potřebujem.

Ja jsem proto, že lidi jako ty jsou stvořeni pro GOD. rozumní starší klidní udržující naší poklidnou atmosféru.

Takže děkujem a ozvem se ti zde snad do středy kde máme poradu. Pokud né ozvy se ve hře mě Oshomisak, nebo Malikus, Aphro, Mayuri, Northvan a další oni ti řeknou co a jak dál.

avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Cincilla marsk Hunter Empty Re: Cincilla marsk Hunter

Post  Anonymní Tue Dec 06, 2011 12:39 pm

Oho díky Osho za důvěru Very Happy
Jinak k přihlášce, lidi jako ty mám rád Smile něco máme rozhodně společného i když já jsem ještě pořád větší bulík Smile
Můžu říct svůj názor jestli pro nebo proti, ale nechám to na CL.
Btw znovů prosím všechny CL, aby mi BUD TADY NA FORKU NEBO VE HŘE NAPSALI MAIL ( bud číslo na tel. nebo alespon icq ) díky. Osho je už ospravedlněn.
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Cincilla marsk Hunter Empty Re: Cincilla marsk Hunter

Post  Anonymní Tue Dec 06, 2011 1:54 pm

Já jsem pro, EQ se dobere, preQ se dodělají.. jde mi spíš o lidi a ty se mi zdáš fajn člověk Cool
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Cincilla marsk Hunter Empty Re: Cincilla marsk Hunter

Post  Anonymní Tue Dec 06, 2011 4:08 pm

JA myslimz e hunteru az tak dost neni, a vypada na fajn cloveka ja bych ho vzal sak co muzem ztratit:)
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Cincilla marsk Hunter Empty Re: Cincilla marsk Hunter

Post  Anonymní Tue Dec 06, 2011 6:40 pm

Aphro tak ono na raide máš skoro vždy Geralda, Sivula a Weca....a Drania ešte no....
Ale čo ja do toho môžem vravieť Smile
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Cincilla marsk Hunter Empty Re: Cincilla marsk Hunter

Post  Anonymní Wed Dec 07, 2011 12:11 am

No koukam ze vetsina vedeni a dalsi cleni se rozhodli PRO ... takze asi neni co resit ... Ve hre si napis o inv Northvan, Peri, Malikus aphro oshomisak a dalsim pokud jsem je vyse napsal ... Oni te prijmou ...

V tomto pripade ... Pred inv si precti co napsal Malikus jako doplnujici info co je treba mit pred INV ... regnuti se na toto forko ... Gcalendar verze 4.1 a TS3....

JInak info pro lidi oko za oko zub za zub ... Forlis hunter byl kicknut misto nej pujde. Drania uz moc nehraje ... A CL huntu se sem nevyjadri i kdyz je to smutne sivul sem nechodi .. takze mas moznost aspirovat na CL ... :-)
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Cincilla marsk Hunter Empty Re: Cincilla marsk Hunter

Post  Anonymní Wed Dec 07, 2011 6:13 am

Oki LOCK PŘIJAT / Dodělat víše uvedené.
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Cincilla marsk Hunter Empty Re: Cincilla marsk Hunter

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum