Guards of Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arms warrior

Go down

Arms warrior Empty Arms warrior

Post  Anonymní Sun Nov 13, 2011 8:20 pm

Ingame nick:Zangroth
Class:Warrior
Talenty:44/14/3 arms spec
Equip (kolik a jakych T-cek, pomer zelenek, rare a epix veci):většina rare, mírně zelenka (budu se snažit co nejdřív eq vylepšit jen co to půjde).
Staty (HP,def, sd, bh, atd podle specky):9,5k hp, 1500ap, 25%crit, 20hit
Profese:FA-full, mining-full, BS-300+
Zkušenost s WoW (konkretne):hraju zhruba 5 let, začínal jsem na classic pak BC a tím to končí wotlk a dál už mě nebaví. Dřív jsem se věnoval PVP, ale PVE mě začalo taky bavit (nemám s ním problém), pokud budou raidy můžete se mnou počítat.
Věk:18
Doba Online (kdy a dokdy):přes víkend asi tak od 17:00 do večera (občas do rána jak je nálada), přes týden tak od 16:00 do večera(škola to omezuje).
Předchozí G a důvod odchodu: žádná nebyla.
Proč právě GoD: připadá mi jako dobrá pve guilda, doslech jsem si o ní od hráčů na serveru.
Čím můžeš přispět G: aktivitou, profkami.
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Arms warrior Empty Re: Arms warrior

Post  Anonymní Sun Nov 13, 2011 9:39 pm

Zdravim Zangroth.

Jsem rad ze jsi o nasi guildu projevil zajem a ze ti prijde fajn. To nas samozrejme tesi. Prihlaska dobre napsana. Vek superni a dalsi veci jako zkusenosti atd taky fajn ... Jen ten eqip neni nic moc. Pokud se ale nemylim tak nam arms wariori chybeli. Pokud je tomu tak a CL warioru to potvrdi tak jsem pro prijeti ...

Jinak ten eqip je low nato abychom te prijali i presto ze by nam arms wariori nechybeli. GL a hF ve hre.

S pozdravem Oshomisak
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Arms warrior Empty Re: Arms warrior

Post  Malikus Mon Nov 14, 2011 1:26 am

arms warrr je v PVE malinko rarita.. nicmne ja byhc 1 na raidu ucenil, jeot dobry support pro meele kdyz vi jak ma hrat...

ale jak rekl osho.. .bez EQ bys pro nas nebyl uzitecny... reknu to takhle. udelej is preQ na KZ, pofarmi ho, pak udelej preQ na SSC a treba rovnou i TK a az budes aspon z poloviny epix, moc rad si znovu prectu tvou prihlasku a napisu ti odpoved kterou ted ode mne cist nebudes mit moznost.

momentalne NE
Malikus
Malikus

Poèet pøíspìvkù : 118
Points : 129
Reputation : 0
Join date : 2011-09-22
Location : Praha

Back to top Go down

Arms warrior Empty Re: Arms warrior

Post  Anonymní Mon Nov 14, 2011 11:24 am

Ako sa už tam hore spomínalo, arms warrovia sú tiež momtenálne rarita v PvE respektíve je ich nedostatok.
Eq je síce low, ale ak by si bol fakt aktívny minimálne týždeň, dva, myslím si, že tie epiky dobereš, každopádne aspoň ten preQ na KZ je potreba, bez neho je vlastne PvE na tomto servri nulové...

Ja som Za ale len za takých podmienok, že si do týždňa ten preQ dorobíš, rád ti tie dungy aj sám tanknem, len ho musíš mať hotový a budeš aktívny čo najviac.

Inak som bohužiaľ proti, a to hlavne kôli eq, veľmi málo ľudí tu dbá na výzor prihlášky, a to je v podstate 60% z celého dojmu a následného prijatia/neprijatia.

S pozdravom strýček Dapp ,)
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Arms warrior Empty Re: Arms warrior

Post  Anonymní Mon Nov 14, 2011 4:34 pm

Jo tak dobře zapracuju na tom co se týče těch preq začnu KZ a postupně další doufám, že budete trpělivý ohledně mé přihlášky. Až to budu mít tak se vám zase ozvu na fóru. Tak zatím díky. Very Happy
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Arms warrior Empty Re: Arms warrior

Post  Malikus Tue Nov 15, 2011 8:33 pm

ok... tu prihlasku ti tu necham otevrenou...
Malikus
Malikus

Poèet pøíspìvkù : 118
Points : 129
Reputation : 0
Join date : 2011-09-22
Location : Praha

Back to top Go down

Arms warrior Empty Re: Arms warrior

Post  Malikus Sat Dec 10, 2011 8:14 pm

mno.. je to vic jak mesic... bez odezy.. asi uz nezajem. lock a neprijat
Malikus
Malikus

Poèet pøíspìvkù : 118
Points : 129
Reputation : 0
Join date : 2011-09-22
Location : Praha

Back to top Go down

Arms warrior Empty Re: Arms warrior

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum