Guards of Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška do guildy

Go down

Přihláška do guildy Empty Přihláška do guildy

Post  Drania Fri Oct 07, 2011 12:51 pm

Ingame nick: Drania
Class: Hunter
Talenty: 41/20/0 popřípadě můžu i změnit pro guildu sem ochotnej udělat max. Smile
Staty (HP,def, sd, bh, atd podle specky): HP: 8300 MN: 6600 AP: 1362 HIT: 151 CRIT: 20.67%
Profese: ENCH 290 zatim ale snazim se ji dodelat Smile , eng na altovi se chystam udelat mining Smile
Zkušenost s WoW: 4-5 let vetsinou pvp Smile pve sem se zacinal venovat nedavno a desne me bavi Smile
Věk: 16
Doba Online (kdy a dokdy): snažím se být online co nejčastěji, pokud je GR tak se snažím přijít v vývalé guildě sem snad žádný nevynechal Smile jedinej problem sou treningy a zapasy a brigada Smile online muzu byt i dlouho do noci Smile sem vetsinou svym panem Smile
Předchozí G a důvod odchodu: Mutations, RTV mam to tam rad diky lidem ale mrzí mě že nedáváme 25 navíc kamarádi z mutations dou k vám tak bych se moc rád přidal Smile
Proč právě GoD: Myslím že ste fajn lidi usoudil jsem podle toho co ste uz jen psali o guilde navic tam sli kamosi z muta Smile
Čím můžeš přispět G: dmgem a snahou pomahat Smile
Libovolný dodatek: Budu moc rad kdyz si najdete jen cas se podivat na moji prihlasku Smile dekuji Smile
avatar
Drania
Guest


Back to top Go down

Přihláška do guildy Empty Re: Přihláška do guildy

Post  Anonymní Fri Oct 07, 2011 6:02 pm

Vypadá to, že jsi člověk, který bude pro naší G přínosem, všechny tvoje specifika vidím pozitivně, pokud bude vidět aktivita, spolupráce, komunikace a účast na raidech, nevidím problém. Za mě pro
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Přihláška do guildy Empty Re: Přihláška do guildy

Post  Drania Fri Oct 07, 2011 6:06 pm

děkuju Smile těší mě to Smile
avatar
Drania
Guest


Back to top Go down

Přihláška do guildy Empty Re: Přihláška do guildy

Post  Drania Sat Oct 08, 2011 9:54 pm

Můžu se zeptat prosím kdy se rozhodne definitivne asi tak o prijeti? Smile a komu pak mam napsat? Smile
avatar
Drania
Guest


Back to top Go down

Přihláška do guildy Empty Re: Přihláška do guildy

Post  Anonymní Sat Oct 08, 2011 10:01 pm

jsem PRO aktivita si myslím dostatečná a huntu je málo
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Přihláška do guildy Empty Re: Přihláška do guildy

Post  Anonymní Sat Oct 08, 2011 10:11 pm

Nemam problem... Za mě pro... Very Happy
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Přihláška do guildy Empty Re: Přihláška do guildy

Post  Anonymní Sat Oct 08, 2011 10:32 pm

Zdravim Drania.

Moc pekne podana prihlaska. Je videt ze jsi ss tim dal praci a jsi motivovany pro nasi guildu. Uz jen podle toho soudim ze, to co jsi psal o pomoci guilde je zrejme pravda. Ne ze bych pochyboval - jen takovy postreh.

Kazdopadne, to ze muzes byt do vecera online je pro nas stezejni. Rejdy chodime vecer, takze nam hrajes do noty.

Nemyslim si ze na zkusebni rank by byl problem te vzit. Takze za me PRO
Následne uvidime jak mezi nas zapadnes a budem si vzajemne notovat.

Nejpozdeji do 13.10 ti napisem zad te berem nebo ne. Ale muze to byt i drive. 13.10 mame poradu, je ale mozne ze se sejdeme drive. Nicmene ti uz ted muzu rict ze pokud se neco zavazneho nestane tak budes invitnut. Nazor vetsiny z vedeni uz mas ...

Dekujem za tvoji praci napsanim prihlasky a jsme radi ze jsi projevil o nasi guildu zajem.

S pozdravem Oshomisak
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Přihláška do guildy Empty Re: Přihláška do guildy

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum