Guards of Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suelius - Resto DRUID

2 posters

Go down

Suelius - Resto DRUID Empty Suelius - Resto DRUID

Post  Suelius Thu Feb 21, 2013 8:43 am

Ingame nick: Suelius
Class: Tauren - Druid
Talenty: Resto 11/0/50 Zatím mam kvuli grindu později do 25man budu mít full pve
Equip (kolik a jakych T-cek, pomer zelenek, rare a epix veci): Rare z HC a normal a 5x Green
Staty (HP,def, sd, bh, atd podle specky): HP: 6545, BH : 623 , Mp5 : 277, INT : 7415
Pre-questy (KZ, SSC, TK, Hyjal, BT): KZ chybí pouze BM
Profese: Alch/Herb Full Skill
Zkušenost s WoW (konkretne): z TBC full clear: KZ, Gruul, Magtheridon, SSC , EYE . A začátek progressu T6, při kterém se nám rozpadla guilda a celá Wotlk i na HC.
Věk: 18
Doba Online (kdy a dokdy): Pondělí a Středa : 20h - 23h; Víkendy : Celý den; Uterý , Čtvrtek, Pátek : 15h - 23h
Předchozí G a důvod odchodu: Lost in Forgotten Time - Guilda se rozpadla
Proč právě GoD: Mam zde spoustu přátel(Lidi z LiFT) a na doporučení Sentresse a Eliss.
Čím můžeš přispět G: I přesto, že tomu eq nenaznačuje, tak jsem velmi zručný healer a nemám problém, healovat cokoliv co bude potřeba, nezávisle na tom zda to pro mě bude upgrade.
Libovolný dodatek: Moje jméno je Filip. Studuji Střední průmyslovou školu v Praze se Sentressem a Eliss. Mezi mé zájmy patří WoW a fitko. Není problém poslouchat a mluvit na TS nebo muble. Připojení k internetu mam bez problému ( 60 Mb/s). TBC mi jede na full details a 60 FPS.
avatar
Suelius

Poèet pøíspìvkù : 1
Points : 2
Reputation : -1
Join date : 2013-02-19

Back to top Go down

Suelius - Resto DRUID Empty Re: Suelius - Resto DRUID

Post  Sentres Thu Feb 21, 2013 8:54 am

Suelius je kamarád a můžu se zaručit za jeho herní experience a to, že to nepokazí.
Můj hlas asi za moc nestojí, ale jsem rozhodně PRO!
avatar
Sentres
Guest


Back to top Go down

Suelius - Resto DRUID Empty Malik

Post  Malikus Thu Feb 28, 2013 9:16 am

no, stare forko se nam zas rozjelo, tak tohle nechme zatim spat (jeste tntni hotovo) nicmen, prispevek sentrese ber na vedomi.
Malikus
Malikus

Poèet pøíspìvkù : 118
Points : 129
Reputation : 0
Join date : 2011-09-22
Location : Praha

Back to top Go down

Suelius - Resto DRUID Empty Re: Suelius - Resto DRUID

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum