Guards of Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihlaska do gildy

Go down

Prihlaska do gildy  Empty Prihlaska do gildy

Post  Emoral Sun Oct 23, 2011 2:33 am

Nick : Emoral
Vek : 19
Class : warlock(main)
Talenty : Destro(treba si ich este trochu upravit)
Profesie : ENG(full),tailor 240
Staty : HP-8000 M-8600 BD - 742
WoW_minulost - zacal sem hrat na servere gbely net za paladina potom sem hral na servere fantasy nick (Dromedar) nasel sem si tam moc kamosu bohuzel uz s nima nejsu v kontakte dalej sem hral na servere narnias za Shamana nick(helket) byl sem v gilde wash machines.
Proc TBC : nemam odskusanych seckych bosu
Sucasnost : hraju na Arese
Vasa gilda : nacerpani novych skusenosti,spoznani novych ludi,rad bych konecne zacal raidovat coz mi za posledne 4 roky hrana wow nebylo moc doprite,su ochotny pomahat ostatnym clenom v gilde ze seckym,podelit sa o skusenost Smile a hlavne mam chut sa zlepsovat budu moc rad ked mja prijmete za svojeho clena Smile
avatar
Emoral
Guest


Back to top Go down

Prihlaska do gildy  Empty Re: Prihlaska do gildy

Post  Malikus Sun Oct 23, 2011 9:01 am

jako prihlaska cekem fajn.. ale bojim s ze locku nam za posledni dobu pribylo celkem dost a myslim ze uz jich je jako ze i celkem hodne.
rozhodnuti necham na dalsich.
Malikus
Malikus

Poèet pøíspìvkù : 118
Points : 129
Reputation : 0
Join date : 2011-09-22
Location : Praha

Back to top Go down

Prihlaska do gildy  Empty Re: Prihlaska do gildy

Post  Anonymní Sun Oct 23, 2011 10:02 am

souhlasím s malíkem nicméně lock se vždy hodí jako burst za mě PRO
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Prihlaska do gildy  Empty RE

Post  Emoral Sun Oct 23, 2011 10:49 am

Cas : no mozu tak kazdy den po 20 30 + podla teho co sa budu muset ucit a cez vikend podla teho jak priatelka robi budu sa to snazit secko skombinovat aby sem mohel byt plne aktivni Smile
Duvod odchodu ze sucasnej gildy : nechodime zadne raidy ledva hera a je tam mrtvo
avatar
Emoral
Guest


Back to top Go down

Prihlaska do gildy  Empty za

Post  Anonymní Mon Oct 24, 2011 1:12 pm

13x 70 Druid
10x 70 Lock.. myslím že jeden navyše neublíži... Smile som ZA
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Prihlaska do gildy  Empty Re: Prihlaska do gildy

Post  Anonymní Mon Oct 24, 2011 1:14 pm

No dobre, bol som presvedčený strýkom Waddawom((((( je to hajzel btw Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz )))) tak OK, ja som ZA...
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Prihlaska do gildy  Empty Re: Prihlaska do gildy

Post  Anonymní Mon Oct 24, 2011 4:32 pm

No já se k přihláškám moc radši nevyjadřuji, ale trochu mne zaráží, že k důležitým statům například nepíšeš spell hit či crit, kterých si u destro locka všímám rozhodně víc, než životů a many. Dále by mne zajímalo jaký je tvůj PvE profit z engineeringu.
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Prihlaska do gildy  Empty Re: Prihlaska do gildy

Post  Anonymní Mon Oct 24, 2011 9:36 pm

Zdravim Emoral.

Rozhodne nas tesi tvuj zajem o nasi guildu. My jsme se nejak stretli ve hre a ja jsem ti rekl kde prihlasku najdes. Tak jak jsi ji napsal je to celkem v pohode. Nevidim tam zadny problem. Ani to neni neco extra prihlaska co se tyce stylu napsani.

Co se tyce tve postavy tak je mi celkem jedno jakou mas postavu. Me osobne jde o kvality cloveka jako takoveho co za nej hraje a zda zapadne do nasi atmosfery, ktera je pro me tim nejlepsim co v guilde je.

Jedine co me zajima je ... Zda mas pre Q na SSC a TK. A Ci jsi ochotny chodit na rejdy po 19 hodiny tak nekdy i do 1 rana. Pokud je odpoved na vsechny otazky kladny. Pak za me na rank zkusebak by to asi slo. At se dovime zda ty budes vyhovovat nam a my tobe.

Kazdopadne pockame na vyjadreni vedeni.Porada bude ve stredu.Kolem 24:00 takze nejpozdeji do ctvrtka se zeptej v guilde nebo tady jak jsi dopadl. Zatim ti dekuji za prihlasku a popreju ti pekny den

S pozdravem Oshomisak
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Prihlaska do gildy  Empty prihlaska

Post  Anonymní Wed Oct 26, 2011 9:25 pm

Ja myslim ze warlocku amme az moc za me teda NE, sry
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Prihlaska do gildy  Empty Prihlaska

Post  Emoral Thu Oct 27, 2011 8:41 pm

Pohode tvuj nazor no nebyl bych na skodu mam snahu sa zlepsovat a wow mja bavi a moc bych sa snazil abych byl prinosem pro gildu
avatar
Emoral
Guest


Back to top Go down

Prihlaska do gildy  Empty Re: Prihlaska do gildy

Post  Malikus Thu Oct 27, 2011 10:09 pm

mno, tak ja vidim ze mas opravdu zajem. jsi aktivni a ambiciozni. myslim ze by jsi to u nas mohl vyzkouset. ale je treba pocitat s tim ze se mozna nedostanes vsude nebo ze dame prednost do raidu nekomu s vyssim rnakem kdo uz je u nas dyl... ale proc ne.

kyvnete tu nekdo z vedeni jeste se mnou at to muzem uzavrit prijetim.
Malikus
Malikus

Poèet pøíspìvkù : 118
Points : 129
Reputation : 0
Join date : 2011-09-22
Location : Praha

Back to top Go down

Prihlaska do gildy  Empty Re: Prihlaska do gildy

Post  Anonymní Fri Oct 28, 2011 12:17 am

Mas ho mit Maliku ... Souhlas
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Prihlaska do gildy  Empty Re: Prihlaska do gildy

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum