Guards of Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filenzi - Prihlaška

+5
Doxx
apik22
krejca
Bohdan
Filenzi
9 posters

Go down

Filenzi - Prihlaška Empty Filenzi - Prihlaška

Post  Filenzi Mon Mar 25, 2013 2:02 pm

Neviem čo sa stalo z prvou prihláškou ale asi blbý školský net to neposlal

Nick: Filenzi

Class (main spec, offspec): zatial nemám ani main ano off mám Dobrý Tank EQ aj dmg EQ viac by som musel ukázať v Hre
Vyexpena/koupená/půjčená, main/alt: Vyexpená druida som začal expiŤ preto lebo to bola moja prvá postava pred 5timi rokmi

Talenty (idealně link):
Linky postovať pýtal som sa na to oshomisaka a vraj netreba talenty niesú až tak podstatné

Profky (vcetne skillu): Skinning 375 / Leather Working / Elemental / 361

Equip (idelani link na armory nebo popis): Armory Ukazujú len aktuálny EQ a ja mám viacej druhou PVP / PVE , DMG , TANK

Popis zkušeností s touto classou: Druida som hral 2a pol roku na TBC rok na wotlku

Popis zkušeností s PVE TBC: PvE TBC si musím zopakovať pretože to bolo velmi dávno a na každom serveri PVE funguje inak ... tak nemožem povedať že to viem ale ani že to neviem

Hotove preQ (KZ, SSC, TK, HJ, BT, SWP):
KZ- Hotovo
SSC- Zatial nebola parta aby som to dal a z Guildy sa nechodí nič ...
TK- chýba posledná Trialka
HJ- Nemám
BT- Mám posledný možný Q na tejto sezone mám Medalion of karabor kluč do BT
SWP- sa ani nedá spraviť keďže isle niesú NPCčka


Proč právě GOD? : GoD preto že máte dobrý kolektív a nieste nováčikovia ... chodíte dungy a viete ich

Předchozi guilda? : som v Legend of Azeroth z ktorej chcem odísť pretože sa nič nechodí a ja si chcem zahrať a získať už konečne lepší EQ

Koho v GOD znáš? : nikoho len viem že ludia ktorý mi pomáhali od vás boli

Co od GOD očekáváš? : Hlavne dobre si zahrať a zábavu samozrejme nazbierať gear a pomocť guilde Smile

Raid time (NE, PO, ST 20:00-24:00) vyhovuje? : vyhovuje mi to od 00:00 do 00.00 z vínimkou školy a vínimočných príležitostí Smile
Mumble funkčni (mikrofon)? : mám preinštalovaný Windows zvuk mi ide ale mikrofon potrebujem Drivery takže tatia mi mikrofon nefunguje

Věk (hráče):18
Kontakt (mail, skype, FB) :
Mail Fiilenzi azet.sk
Skype lukitakutoziki
FB Filenzi Memorie Jurík
Filenzi
Filenzi

Poèet pøíspìvkù : 5
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2013-03-25

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty Reply na prihlasku

Post  Bohdan Mon Mar 25, 2013 2:35 pm

Ahoj, k tvoji příhlášce a můj názor : V současné době nám chybi hlavně feral dps ( cat) a balanc druid... takže pokud máš aspoň na jedno z toho slušný equip a dobře to zahraješ tak za mě určitě ano.

Bohdan ( CL shaman)
Bohdan
Bohdan

Poèet pøíspìvkù : 11
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 2013-03-13

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty Re: Filenzi - Prihlaška

Post  Filenzi Mon Mar 25, 2013 3:28 pm

Jasné dík ... budem dneska v hre čo to pojde ... keby niesom na hlavnej postave (Filenzi) tak budem expiť alta (Hoohu)
Filenzi
Filenzi

Poèet pøíspìvkù : 5
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2013-03-25

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty Re: Filenzi - Prihlaška

Post  krejca Mon Mar 25, 2013 4:15 pm

nejsem toho názoru ze potrebujem cat ferala ale kecat ti do toho nebudem pokud vím pedobeara mame jen osha který uz moc nehraj a grasla takze si nemyslím ze by se druid tank nevesel rozhodne bych ho bral více nez kocku.
Za me PRO
krejca
krejca

Poèet pøíspìvkù : 15
Points : 21
Reputation : 0
Join date : 2013-03-01

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty re krejca

Post  Bohdan Mon Mar 25, 2013 4:27 pm

krejco jednak sme prijmuli vcera zaluda coz je feral tak ktery umi a nema uplne zly equip a druhak pro melee je to stejny support jak pro castery bylync druid takze urcite cat potrebujem.ale nazor ti neberu.
Bohdan
Bohdan

Poèet pøíspìvkù : 11
Points : 13
Reputation : 0
Join date : 2013-03-13

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty pro

Post  apik22 Mon Mar 25, 2013 5:13 pm

ono jde o to, že feral tanka chceš v jiné groupě než feral dps Smile a vzhledem k tomu, že máme málo feralů obecně, tak určitě pro
apik22
apik22

Poèet pøíspìvkù : 5
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 2013-03-06

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty fail

Post  Doxx Mon Mar 25, 2013 6:36 pm

Za mě !! ne !! měl jsem tu čest se sním setkat v dungu a nestačil jsem se divit .. dmg v cat (200-300 pod tankem hrůza) sice tank EQ jsem neviděl ale v dungu jsi říkal že tankuješ jenom normal dungy! takže to taky nebude žádná sláva bych řekl ..

proč ne ? prostě si myslím že tenhle človek ví o svoji clase pěkný kuloví .. Wink
Doxx
Doxx

Poèet pøíspìvkù : 10
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 2013-03-10

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty No nevím

Post  Screamer Mon Mar 25, 2013 6:38 pm

Ve hře sem tě viděl. Byli jsme SHH, ale bohužel tvé dps bylo o polovinu pod protadinem. Nevím čím to je, jestli EQ, nebo tím že jsi slackoval, ale snad nemluvím jen za sebe že ani jedna z těchto "kvalit" se asi ne tak úplně hodí. A to říkám jako jednoho z mála ENHA Shamanů, kteří mimo jiné jako support ferala potřebují. Nevím zda můj názor má nějakou váhu, ale za mě bohužel NE...
Screamer
Screamer

Poèet pøíspìvkù : 2
Points : 2
Reputation : 0
Join date : 2013-03-12

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty Re: Filenzi - Prihlaška

Post  Filenzi Mon Mar 25, 2013 6:47 pm

áno mal som malý dmg ... pomáhal som z healom ... a dps nemám preto lebo mám na dmg low EQ ... a v iných dungoch dávam aj 600 dps ... ne vždy ... písal som jednému od vás kolko dávam dps v rozmedzí od 200 do 600 .. viac nevytiahnem ... o svojej classe viem kulové ? tak to ťažko ... zato že ty sa v strede dungu vysereš na heal a rozmyslíš si že nechceš isť dalej ako je prvý boss a kvoli tebe wipneme zato ja fakt nemožem ... to že sme sa s tebou hádali by som nepovedal že je postoj proti tomu aký mam dmg ale prostoj proti mne pretože proste nevieš zniesť že si nedostal idol ktorý sme chceli isť znova a ty si proste tvrdohlavý človek Smile
hádať sa s tebou fakt nebudem Smile
Filenzi
Filenzi

Poèet pøíspìvkù : 5
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2013-03-25

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty Re: Filenzi - Prihlaška

Post  Filenzi Mon Mar 25, 2013 7:22 pm

a ješte neco doxx ... nepovedal som že tankujem iba normal dungy .. povedal som že tankovať neviem dobre tak to nechem riskovaŤ ... Smile neviem tankovať skupiny to je jediné čo za tanka neviem ... inač by som kludne mohol tankovať HCčka Smile
Filenzi
Filenzi

Poèet pøíspìvkù : 5
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2013-03-25

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty Re: Filenzi - Prihlaška

Post  Zralok Tue Mar 26, 2013 1:09 am

vyzkousel bych ho v nejakem dungu, nejake Hc jak mu to pujde i za kocku i za tanka a podle toho bych se rozhodl
PROTI nemu stoji to ze jsme ted nejake druidy prijali
PRO nej je to ze nam chybi lidi a aspon neco je lepsi nez nic
Zralok
Zralok

Poèet pøíspìvkù : 11
Points : 11
Reputation : 0
Join date : 2013-03-06

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty Re: Filenzi - Prihlaška

Post  Filenzi Tue Mar 26, 2013 6:35 am

dik kludne v hociakom dungu Smile nmám silné DPS to majú pravdu ... ani neviem tankovať skupiny velké ... ale ide mi o to aby som sa to v dobrej guilde naučil Smile
Filenzi
Filenzi

Poèet pøíspìvkù : 5
Points : 7
Reputation : 0
Join date : 2013-03-25

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty tak ja nevim

Post  Malikus Tue Mar 26, 2013 7:36 am

nejsem prilis pro... spis proti. Doxx je CL a ja ho repsektuju.

navrhuju, aby jsme te vyzkouseli v nejakem dungu. zajima me spis tvuj dmg nez tankovani (do raidu kdybys mel suplovat offtanka tak stejne max na 1 mobce). Chtel bych abys ho idelane ty Doxxi do nejakeho dungu vzal. a bez nejakych picovin nebi predsudku vyzkousel co umi....

az dostanu do teto prihlasky report o tom jak to dopadlo, vyjadrim se jednoznacne o svem nazoru k prijeti
Malikus
Malikus

Poèet pøíspìvkù : 118
Points : 129
Reputation : 0
Join date : 2011-09-22
Location : Praha

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty re

Post  Doxx Tue Mar 26, 2013 8:13 am

ok napiš mi ve hře a něco zajdem ...
Doxx
Doxx

Poèet pøíspìvkù : 10
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 2013-03-10

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty chci také jít

Post  apik22 Tue Mar 26, 2013 9:32 am

ohledne toho "test dungeon" rád bych se také zůčastnil
apik22
apik22

Poèet pøíspìvkù : 5
Points : 5
Reputation : 0
Join date : 2013-03-06

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty takze za me stale ne

Post  Doxx Wed Mar 27, 2013 7:11 pm

Tak test proběhl na Dummech .. ohledně dungu sme se nějak nedohodli .. na normálním dummu 450 dps (boss dumm 400dps)
full rare EQ jako takhle: jestli si ho chce někdo vzít pod křídla a vyeqipovat ho tak by to možná aji šlo ale podle mého názoru nestojí zato aby bral itemka ostatním lidem ... takže promin, ale NE
Doxx
Doxx

Poèet pøíspìvkù : 10
Points : 12
Reputation : 0
Join date : 2013-03-10

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty KZ

Post  Delii Fri Mar 29, 2013 11:35 am

Včera jsme s ním byly KZ B. Myslím že vám už o tom cherry říkal. Low DPS, sotva se dostal na bossovi pres 300. Chtěl trinket na spell dmg. Nemá žádné raid UI. Jako druid by ho mohl mít aspon kvuli combat ressu a inervacce. Nez nam dal combat ress tak tam slackovat 20 sekund nez toho člověka našel. Vím, že ja o ničem nerozhoduji, ale takhle to s ním včera v KZ vypadalo.
Delii
Delii

Poèet pøíspìvkù : 1
Points : 1
Reputation : 0
Join date : 2013-03-21
Location : Nové Město na Moravě

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty rozhodnuto

Post  Malikus Fri Mar 29, 2013 8:53 pm

ok, zadost zamitam. zkus to az budes umet vic
Malikus
Malikus

Poèet pøíspìvkù : 118
Points : 129
Reputation : 0
Join date : 2011-09-22
Location : Praha

Back to top Go down

Filenzi - Prihlaška Empty Re: Filenzi - Prihlaška

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum