Guards of Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pallypower

Go down

Pallypower Empty Pallypower

Post  Anonymní Wed Nov 30, 2011 10:45 pm

Zavedl bych pravidlo pro paladiny, že každý bude mít addon Pallypower a jeden paladin bude mít v raidu assista a všem ho nastaví a oni pak budou jen klikat a klikat..
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Pallypower Empty Re: Pallypower

Post  Anonymní Mon Dec 05, 2011 5:22 pm

Už se to řešilo na poradě? Nebo je to ve standby?
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Pallypower Empty Re: Pallypower

Post  Anonymní Tue Dec 06, 2011 9:44 pm

Tak síce na raidy moc s pallym nechodím, ale som za, je to jednoduchšie a šetrí to čas....
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Pallypower Empty Re: Pallypower

Post  Anonymní Wed Dec 07, 2011 6:15 am

To máš pravdu. Divím se že to má nejspíš pouze Peří..páč je to vážně usefull addon.
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Pallypower Empty Re: Pallypower

Post  Anonymní Wed Dec 07, 2011 12:56 pm

Peri dohodli jsme se na porade .. ze si do pristi kazdy napisem na papirem v odrazkach co tam budem chtit resit i ty si to zapis a vyresime to tam ...

Myslim ze tento adon projde .. Ja jsem totiz taky pro .. A taky si myslim ze by jsi mohl dostat CL paladinu a mohl by jsi sse o ne postarat ...
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Pallypower Empty Re: Pallypower

Post  Anonymní Sat Dec 10, 2011 11:29 pm

Osho, CLko ať je klidně Afro, já mam zkouškový a online teď prostě nebudu. A přijde mi zbytečný do toho někoho nutit a řešit to na poradě, prostě buď to člověk chce nebo ne, to už je na něm..
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Pallypower Empty Re: Pallypower

Post  Anonymní Mon Dec 12, 2011 1:59 am

Chce to zítra poradu. Aby se ta kaše okolo dořešila + ty CLka. Je to smutné, ale už zhruba týden tu věsí příspěvek s CL a jediný kdo tam má kontakt, tak je Osho. Nebedu se doprošovat a všech ptát na nějaký kontakt like ICQ, to vážně ne. Nejsem tu od toho abych se všech ptal jak kks jesli by náhodou mohli kurde. Enjoy!
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Pallypower Empty Re: Pallypower

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum