Guards of Dark
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spuk/ resto druid

Go down

Spuk/ resto druid Empty Spuk/ resto druid

Post  Anonymní Mon Sep 26, 2011 10:09 pm

Ingame nick: Spuk (expim alta enha shamu orc nick spek 36 lvl )
Class: druid
Talenty: restoration
Staty (HP,def, sd, bh, atd): 7k hp 8k mana 1163 Bh self buff
Profese: Skin/LW full
Zkušenost s WoW: hraju uz pres 5 let wow a vzdy jsem hral druida at balanc nebo resto (pvp me nikdy nelakalo muj zamer byl PVE a vzdy Bude
Doba Online (kdy a dokdy): doba online se mení protoze stale studuji ale da se rict ze od 4-5 odpoledne u toho sedivam az do dvou do rana.
Předchozí G a důvod odchodu: predchozi G byla mutations duvod odchodu: dnes jsem prisel online a nemel jsem gildu ani na jedne postave a nikdo z gildy nebyl online tak jsem videl vas nabor na worldu a pisu zde...
Proč právě GoD: pry si slusne farmite dungy a zakladate na kolektivu a to se mi libi. jeste jsem o vasi gilde moc neslysel takze bych chtel o vas zjistit trochu vic
Čím můžeš přispět G: zajmem o kolektivni hru zalibou v Pve a dobrou naladou
Libovolný dodatek: mam zkusenosti a rad si zajdu pekny dung ( Ts3 neni problem mam vsak posledni tyden rozbity microfon a na dalsi nejsou penize takze na ts nemluvim zatim)
avatar
Anonymní
Guest


Back to top Go down

Spuk/ resto druid Empty Re: Spuk/ resto druid

Post  Malikus Mon Sep 26, 2011 11:32 pm

mno, asi Mutanti meli duvod... nicmene malinko Spuka znam a jsem proti. ALe je ot fuk protoze jeho prihlaska nebyla uprimna a je v LOL (asi 2 min na to co jsem mu dal link na forum mi napsal ze je uz v LOL a to tak ze s vysmechem - proste cestovatel)

Lock pig
Malikus
Malikus

Poèet pøíspìvkù : 118
Points : 129
Reputation : 0
Join date : 2011-09-22
Location : Praha

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum