Holy Paladin - Deli

View previous topic View next topic Go down

Holy Paladin - Deli

Post  Deliii on Tue Mar 19, 2013 7:03 pm

Nick: Deli
Class (main spec, offspec): Main spec Holy. Planuju jako off dodelat Prota.
Vyexpena/koupená/půjčená, main/alt: Vyexpená postava a je to main samozdřejmně Smile
Talenty (idealně link): 42/11/8 (klidne ukážu ingame). Na armorech zatim talenty nefungujou.
Profky (vcetne skillu): ALCH/HERB (110/130) je to low ale co nejdřív dodělám.
Equip (idelani link na armory nebo popis):
Jako guest mi to píše že nemohu posílat linky, takže jsem full rare. Jinak na armorech si dejte nick Deli
Popis zkušeností s touto classou: Za Paladina obecně jsem hrál už na TBC twinstaru (před wotlkem). 2 roky jsem poté hrál na deimose. Vystřídal jsem tam několik class. Za Holy Paladina v TBC jsem hrál 3 měsíce a začínám znovu teď. Mám za něj projíté KZ, Grulla, ML, SSC, Eye(jeste za staryho twinstaru). Classu ovládám téměř úlpně (nejsem dokonalý Smile)
Popis zkušeností s PVE TBC: KZ, Grull, ML, SSC (po Vashj, ale doba je dlouha a taktiky jsem zapomněl co jsem byl na wotlku), Eye po Kaela.
Hotove preQ (KZ, SSC, TK, HJ, BT, SWP): Pouze KZ

Proč právě GOD? : Kámoš ze třídy je u vás Smile Slyšel jsem, že jste kvalitní a přítelská guilda. Myslím, že to mi k hraní bohatě stačí.
Předchozi guilda? : Legends of Azeroth. Strasne chaotická guilda bez pořádného vedení a kvality raidů.
Koho v GOD znáš? : Cherrysplit. Jak jsem už psal chodím s ním do třídy. Smile
Co od GOD očekáváš? : Jakožto rare Hpala si moc vyskakovat nemohu Wink Čekám jen farmu KZ a progress SSC a samozdřejmně kvalitní raidy.
Raid time (NE, PO, ST 20:00-24:00) vyhovuje? : Dny mi vyhovují jen 18/19:00 - 22:00 mám čas.
Mumble funkčni (mikrofon)? : Vše funkční
Věk (hráče): 19
Něco o sobě: Jsem z Novýho Města na Moravě, takže moravak :-D Chodím na Střední průmslovku. Rád hraju fotbal, stolní fotbal a šipky :-D Rád programuju a věnuju se překládání anglických textů. Jsem pohodový a společenský člověk. Popis osoby mi nikdy nešel :-D
Kontakt (mail, skype, FB) : ximas(zavinac)seznam.cz

Deliii
Guest

Back to top Go down

Re: Holy Paladin - Deli

Post  krejca on Tue Mar 19, 2013 9:43 pm

Já sem Pro přihláška působí dobře a holy pala se určitě vejde .
krejca

Poèet pøíspìvkù : 15

View user profile

Back to top Go down

nevim nevim

Post  Malikus on Wed Mar 20, 2013 12:48 am

jakovsechno moc pekne. Pokud by od cherryho prislo doporuceni tak super, ALE: neni preQ ani na SSC ani na TK, cas raidovani do 22:00? to by sis moc neporaidoval - aspon do 23:00 by to chtelo... v podstate lowka (na to bych zapomel kdybyh videl to doporuceni)...

nevim nevim no... vylozene proti nejsem

Poèet pøíspìvkù : 118

View user profile

Back to top Go down

Post  Deliii on Wed Mar 20, 2013 9:43 am

Jako není problém někdy do 11 zůstat na raidu. Ale vždy to nepůjde, ale pokud nebudu moct tak se ani nebudu zapisovat na raid kdyztak.

Deliii
Guest

Back to top Go down

Holy Paladin

Post  Cherrysplit on Wed Mar 20, 2013 9:59 am

Je to pařmen Very Happy každopádně moc hpalachu teď aktivních nebylo, a v porovnání třeba s priestama je jich málo. Celkově se poslední dobou moc healerů nehraje, takže nevidím problém vzít někoho kdo svoji class ovládá. Eq dožene, s preQ pomůžem.
Já jsem určitě pro Smile

PS: ohledně toho raid time to máme stejný no, odemě už to znáte Laughing ale to sou ty blbý nultý hodiny pořád Mad
Cherrysplit

Poèet pøíspìvkù : 5

View user profile

Back to top Go down

ok tedy....

Post  Malikus on Wed Mar 20, 2013 7:50 pm

ok, cherry se hodne primlouva. povazuj se za prijateho. do GC budes muset psat poznamku v kolik musis koncit. bude to znamenat ze dostane prednost healer, ktery bude moct po cel cas...

napis si ingame o inv

Poèet pøíspìvkù : 118

View user profile

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics